Finom Group a.s.
Stojanova 1334
686 01 Uherské Hradiště
+420 777 888 164

Investiční skupina Finom Group a.s.

Investiční skupina Finom group a.s. vytváří, financuje a dále realizuje projekty s vizí. Vytváříme tak hodnoty, které jsou v průběhu času udržitelné a tím dokážeme generovat pravidelný výnos pro naše partnery a klienty.

Úspěšná investiční činnost vyžaduje vysokou odbornost mezioborových znalostí od detailních technologických znalostí, ekonomických až po dokonalou znalost trhu v investovaném regionu.

Každý náš projekt se dotýká vícero oblastí. Finance, development, reality, energie, marketing a řadou dalších dílčích činností, které projekt doprovází. Obsáhnout dnes takovou spoustu odborných informací je pro jednotlivce nemožné, a proto je potřeba mít v týmu profesionály v daném oboru, se kterými pracujete na společném cíli.

Specializace

Skupina Finom group a.s. poskytuje jednotlivé služby prostřednictvím svých dceřiných společností. Specializace společností v daném oboru je z našeho pohledu nutností pro záruku zachování kvality poskytovaných služeb.

45%
Finance
25%
Development
30%
Opportunity

Proč s námi

Neučte ryby létat, ale hledejte ty správné lidi na ty správná místa. Jedině tak dosáhnete skvělých výsledků v jednotlivých oblastech.

 • Zkušenosti
  Spolupracujeme s profesionály, vycházíme z dlouholeté praxe a odbornosti našeho týmu.
 • Nezávislost
  Nikdo nám nediktuje co prodávat. Našim klientům vždy doporučíme nezávisle to, co nejlépe vyhoví jejich požadavkům.
 • Odbornost
  Věříme v silné a trvalé vztahy. Naším cílem je stát se důvěryhodným partnerem našich klientů, nejen poskytovatelem služeb.
 • Péče
  Skvělou nabídkou si vás získáme. Ale pouze skvělými výsledky si vás udržíme. Pravidelná komunikace, časová flexibilita, efektivní vývoj našich služeb je součástí naší péče.